Anvelope

Airsoft in Timisoara

Intalnirile din orasul tau. Daca orasul tau nu se regaseste in vreun topic te invitam sa creezi topicul cu intalnire in orasul in care locuiesti.

Airsoft in Timisoara

Mesajde EvilTMy » Dum Iun 05, 2011 11:17 pm

Salutare.
Daca tot am inceput noi astia din tm cu intalniri extraculiculare ca sa le zic asa,hai sa va propun si eu ceva...
Unul din noile sporturi aparute pe piata romaneasca,sport relativ extrem,este airsoftul.

Cu ce se joaca:replici la scara 1:1 ale celor mai celebre arme folosite in armata.Logic,proiectilul nu este un glontz,ci o bila de plastic,bila ce doare insa destul de tare,simulandu-se destul de fidel senzatiile din counter strike samd. :grin:

Locatie:de obicei medii urbane dezafectate sau natura(padure,etc),de langa sau din timisoara.

Organizzatori:www.airsoft-timisoara.ro/ACT

Se pot inchiria arme,costul fiind de aprox 35 ron pe zi+bile(300 bile=5-10lei)
Jocul se desfasoara in echipe,deci ar trebui sa fim minim 5 persoane.

Chestii obligatorii:ochelari de protectie/soare,banderole rosii.


Daca sunt doritori,scrieti aici.Eu sambata sau duminica,anyway o sa dau o tura sa vad cu ce se mananca.
2001 Alfa Romeo 156 1.6 TS "ANGELina"
Avatar utilizator
EvilTMy
Membru legitimat
 
Mesaje: 413
Membru din: Vin Noi 28, 2008 4:50 pm
Locatie: Timisoara/Tg-Jiu
Marca: Alfa Romeo
Model: 156
Motorizare: 1.6 TS
Fabricat: 2001
Nr. de inmatriculare: GJ 12 ATM

Re: Airsoft in Timisoara

Mesajde Turgon » Lun Iun 06, 2011 3:47 pm

Eu nu vreau. Si asa sunt disperat de unii colegii de la munca care sunt obsedati de asa ceva... Toata ziua numai asa ceva aud! :brains___!:
Qui pro quo!
Turgon
Membru legitimat
 
Mesaje: 1387
Membru din: Dum Feb 01, 2009 6:20 pm
Locatie: Timisoara
Marca: Alfa Romeo
Model: 159
Motorizare: 1.9 JTDm
Fabricat: 2008


Inapoi la Intalniri locale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori

cron