Anvelope

Vand Piese/Dezmembrez Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark '96- GPL

Vanzari si cumparari.
Cititi cu atentie regulamentul.

Vand Piese/Dezmembrez Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark '96- GPL

Mesajde NoBody » Mie Mar 14, 2012 8:48 pm

Dupa cum scrie si in titlu , dezmembrez Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark , anul 1996 , culoare visinie.
Masina este functionala ,se deplaseaza pe roti , doar ca necesita schimbarea bujiilor si a fiselor (da in nas si merge in 2-3pistoane) .
NU se vinde completa , doar se dezmembreaza .
Acte italia . Pentru cei interesati de motor , pot oferii carte/copie dupa cartea masinii si a actelor pe care le posed .

Masina are montata pe ea instalatie GPL si are mici modificari , improvizatii pentru montarea instalatiei , deoarece gazul este introdus in motor prin admisie/filtu de aer . Presupun ca instalatia este monopunct ( Nu stiu siguranta )

Ca Dotari masina ar avea urmatoarele :
-Geamuri electrice fata
-oglinzi electrice (sunt fixe deoarece au suporti de rabatare rupti si oglinda stanga am vazut ca este sparta carcasa . Oglinzile (sticla) si motorasele in perfecta starea .
-climatronic
-Instalatie GPL (din cate am inteles si dar seama este monopunct insa ma voi interesa) Momentan am vazut ca are plamanul , butelia GPL Model roata rezerva / Toroidala de 47l si instalatia electrica .
-Inchidere centralizata(functionale toate 4)
-Alarma cu telecomanda + senzori miscare in interior + avertizare sonora pentru marsalier
-Interior panza cu spate imitatie piele(piele ecologica) in stare buna (nu sunt rupte)

Momentan cam atatea imi vin in minte .

Cei interesati sunt rugati sa imi trimita mesaj privat sau 0765466119 - insa prefer mesaj privat pentru a avea timp sa verific daca mai este valabil si daca este buna piesa respectiva .

Preturi Informative:
- Motor - 200e (fara accesorii)
- Instalatie GPL - 150e - Se demonteaza dupa masina in momentul achizitionarii .
- Rezervor - 70Ron
- Faruri - 100Ron / Buc.
- Portbagaj - 150Ron ( fara mecanismul de inchidere/butuc )
- Scaune+Bancheta - 100Ron
- Instalatie Geamuri Electrice - 200Ron ( intreg mecanismul din usa )
- Instalatie AC - Climatronic - 1000Ron ( Completa )
- Usa - 150Ron (doar usa fara mecanisme de inchidere ori macarale geamuri) - Stanga fata + Spate , Fata dreapta .
- Usa Dreapta Spate - 100Ron - Este julita , atinsa
- Pompa Benzina - 100Ron
- Planetare - 150Ron / Buc.
- Etc

Specific ca manerele nu sunt bune !

Sau dat :
- spoiler/bara fata
- aripa dreapta
- semnalizare far dreapta
- Geamuri usi fata

- Poze :
- http://imageshack.us/photo/my-images/6/wp001310.jpg/

Aveti in dreapta pozei inca 2 poze mai mici cu titlu "leone_ptm's images" , si apasati "Prev" sau "Next" pentru a vedea toate pozele .

Imi cer scuze pentru claritatea lor insa au fost facute in graba. Pentru cei interesati pot face poze mai clare .
NoBody
Reverse
 
Mesaje: 5
Membru din: Sam Aug 21, 2010 10:41 am

Re: Vand Piese/Dezmembrez Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark '96- GPL

Mesajde NoBody » Mie Mar 21, 2012 12:20 am

Valabil.
NoBody
Reverse
 
Mesaje: 5
Membru din: Sam Aug 21, 2010 10:41 am

Re: Vand Piese/Dezmembrez Alfa Romeo 155 1.8 Twin Spark '96- GPL

Mesajde piticu » Sam Iul 27, 2013 5:24 pm

salut,mai e de actualitate anuntul?
piticu
Reverse
 
Mesaje: 3
Membru din: Sam Iul 20, 2013 9:21 am
Marca: Alfa Romeo
Model: 155
Motorizare: 1.8 TS
Fabricat: 1995


Inapoi la Publicitate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori

cron