Anvelope

Ajutor umanitar

Locul in care se discuta lucruri generale, se spun bancuri si se critica alte masini.

Ajutor umanitar

Mesajde wolff » Mar Dec 16, 2008 3:29 am

Salut. Deschid topicul acesta pentru a ajuta fiecare cu ce poate si ce il lasa sufletul o colonie de copii. Actiunea a fost demarata de catre colegii de la un forum de 4x4. Daca mi-se va permite voi pune link-ul direct( deoarece nu stiu altfel) catre topicul lor de pe site. Va rog sa cititi ceea ce fac in fiecare an de cateva ori. http://forum.club4x4.ro/viewtopic.php?f=34&t=4899. Imi cer scuze daca am incalcat vreo regula de postare. Orice donatie , oricat de mica este binevenita. NU TREBUIE NEAPARAT BANI!!! Hainute,carti,jucarii............etc. Stiu ca fata nu ma recomanda a fi vreun milos dar pt treaba asta fac tot ce pot. Numarul meu de telefon este 0756926286. Pt cei care sunteti din Bucuresti si vreti sa trimiteti obiecte, etc, e de ajuns sa le ambalati intr-o cutie si trec eu pe la voi sa le iau. Multumesc f mult si sper sa ajutati acesti copii.
wolff
Reverse
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Noi 09, 2008 11:41 pm
Locatie: bucuresti
Marca: Nissan
Model: Patrol
Motorizare: 2.8 TD
Fabricat: 1994

Re: Ajutor umanitar

Mesajde Xti » Mar Dec 16, 2008 11:15 pm

Pt asa ceva, oricand. Te voi contacta telefonic pt detalii.
Bun venit pe forum !
Da' si o geana cand ai vreme sa vezi ce mai e cu 155 Q4 de care cu greu te-ai despartit.

Numai bine,
Cristi. ;)
Alfa Romeo 155 Q4
Alfa Romeo forever!
Avatar utilizator
Xti
Membru legitimat
 
Mesaje: 776
Membru din: Lun Sep 22, 2008 8:17 pm
Locatie: Oradea, Romania
Marca: Alfa Romeo
Model: 155 Q4
Motorizare: 2.0L Turbo
Fabricat: 06.1995
Nr. de inmatriculare: BH 55 DTM


Inapoi la Discutii generale

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori