Anvelope

Salutari din Arad!!!

Alfa Romeo 156 (cunoscuta intern ca Tipo 932) a fost produsa intre anii 1997 si 2005 intr-un numar de 680.000 de exemplare, un mare succes pentru Alfa Romeo.

Re: Salutari din Arad!!!

Mesajde Alex_sxy » Joi Dec 23, 2010 10:09 pm

hei hei...
dupa cum am zis mai sus...o sa pun si pozele cu SXY meu...nu prea imi place sa o vad asa...dar asta e realitatea...trebuie sa fim tari...si sa trecem peste orice...eu sunt putin mai bine acum...insa mai am niste dureri destul de urate la piept, la coloana si la cap :( dar asta e... toate trec...cu timpul...
Atasamente
1.JPG
Before...
Photo0147a.jpg
...after...
2.JPG
Before...
Photo0149a.jpg
...after...
Photo0148a.jpg
...not so SXY :(
ALFA ROMEO 156 2.4 JTD "204 IEPE SI INCA 6 CAI FRUMOSI"
Avatar utilizator
Alex_sxy
2nd gear
 
Mesaje: 137
Membru din: Mie Ian 14, 2009 8:20 pm
Locatie: Arad
Marca: Alfa Romeo
Model: 156
Motorizare: 2.4 JTDm
Fabricat: OCT 2003
Nr. de inmatriculare: AR 84 SXY

Re: Salutari din Arad!!!

Mesajde mani_mic » Vin Dec 24, 2010 6:50 am

condoleante pentru masina si sper sa iti revi la stare de sanatate maxima cat mai repede... cel mai important este sa fi tu bine... pacat de masina, insa masina se poate schimba... pe cand tu nu beneficiezi de service la acelasi nivel cu o masina... din cate am inteles nu ai probleme majore in urma accidentului si asta ma bucura...

uite cum o alfa iti ofera senzatii tari (scuze daca gluma e putin deplasata, dar ma gandeam sa inveselesc putin atmosfera)

alex, te asteptam cu toii sa revi cu una mai frumoasa insa tu sa fi sanatos tun! asta e conditia ')
Avatar utilizator
mani_mic
Site Admin
 
Mesaje: 1935
Membru din: Lun Sep 22, 2008 11:59 am
Locatie: Timisoara
Marca: Lancia
Model: Delta
Motorizare: 1.6 mJTD
Fabricat: Feb 2010

Re: Salutari din Arad!!!

Mesajde graffi80 » Vin Dec 24, 2010 11:19 am

Nu am cuvinte sa ma exprim.... :( cel putin ma bucur sa stiu ca esti bine ... iti doresc sanatate si Sarbatori cat se poate de fericite... masini sunt destule de unde sa-ti gasesti alta SEXY ... desi stiu ca tie greu ... cum mi-ar fi si mie sa ma despart in acest mod de GeTA mea...
Sa auzim numai de bine ...
Ciao !
Graffi80 - "Every time I see an Alfa Romeo, I tip my hat", Henry Ford
"Alfa`s don`t break down...they stop to be admired" :D
Avatar utilizator
graffi80
Membru legitimat
 
Mesaje: 886
Membru din: Mar Iun 30, 2009 6:41 pm
Locatie: Cluj-Napoca
Marca: Alfa Romeo
Model: 75 & 156
Motorizare: 2.0 1.9
Fabricat: 1986 & 2004
Nr. de inmatriculare: CJ-75/35-GTA

Anterior

Inapoi la Alfa 156

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori

cron