Anvelope

Structura topicelor - ok sau nu

Discutii, comentarii si sugestii legate de functionarea forumului.

Re: Structura topicelor - ok sau nu

Mesajde the red passion » Joi Oct 08, 2009 5:34 pm

Pai eu nu am propus sa ne punem video-uri in semnatura :) Am dat doar un exemplu....spuneam ca acel buton "you tube" trebuie sa-l facem nefunctional....vine cineva intr-o zi si isi trage o semnatura video de ne termina pe toti :lol:
Topicul cu Grupul Fiat....mie imi este indiferent cum arata sau cum este construit :)
PS:Trebuia sa-mi stergeti exemplul video din semnatura :)...acum l-am sters eu... :)
Alfista fino alla morte!:drak: Il cuore ha sempre ragione!
Avatar utilizator
the red passion
Top gear
 
Mesaje: 2072
Membru din: Dum Dec 07, 2008 8:04 pm
Locatie: Italy
Marca: Alfa Romeo
Model: 156 1.9 jtd
Motorizare: 145 cp
Fabricat: Octombrie 2003

Re: Structura topicelor - ok sau nu

Mesajde bh00ooo » Joi Oct 08, 2009 6:46 pm

M-am gandit sa-ti las tie placerea sa iti modifici semnatura :) Serios vorbind, butonul youtube vezi ca totusi ajuta, daca cineva e asa de pueril sa abuzeze de el nu cred ca il mai putem ajuta noi.
"Sa ai Alfa Romeo si sa tii computerul de bord in engleza e ca si cum ai manca spaghete cu hot dog". ---------- "Alfa Romeo stie cand se urca un ungur la bord." Kovacs Karoly, sculptor, 1953 - ....
Avatar utilizator
bh00ooo
Site Admin
 
Mesaje: 1081
Membru din: Lun Sep 22, 2008 11:18 am
Locatie: Hamburg
Marca: Alfa Romeo
Model: 156 SW
Motorizare: 1.9 JTD 8V
Fabricat: 2003
Nr. de inmatriculare: BH 08 MKI

Re: Structura topicelor - ok sau nu

Mesajde Alex_Alfa » Vin Oct 23, 2009 6:24 pm

Am o propunere legata de acel navigator de sus, care iti arata in ce "zona" esti ( Alfa Amore - prima pagina | Alfa Romeo Pedia | Forum ‹ Forum ‹ Forum ‹ Comentarii si sugesti )..
Credeti ca puteti sa puneti linia de forum pe un alt rand? Adica sa arate cam asa:

Alfa Amore - prima pagina | Alfa Romeo Pedia
Forum ‹ Forum ‹ Forum ‹ Comentarii si sugesti


La toate forumurile pe care le rasfoiesc, radacina de baza a forumului e la inceputul randului. Din obisnuinta, de fiecare data cand vreau sa ajung la prima pagina a forumului, dau clic si ajung la prima pagina a site-ului.

Koszonom!
chiptuner
Avatar utilizator
Alex_Alfa
Membru legitimat
 
Mesaje: 106
Membru din: Lun Sep 22, 2008 6:59 pm
Locatie: Oradea
Marca: Alfa Romeo
Model: 156
Motorizare: 1.6 tunat
Fabricat: apr 2001
Nr. de inmatriculare: BH 85 ABR

Anterior

Inapoi la Comentarii si sugestii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navigheaza pe acest forum: Niciun utilizator inregistrat si 0 vizitatori

cron